Haber

Tutuklu Bahar Candan Cezaevine Giderken İsyan Etti: “Suçlular Dışarıda, Hesabımda Para Yok”

Çete üyeliği ve kara para aklama suçlamasıyla kız kardeşi Nihal Candan’la birlikte tutuklanan Bahar Candan, cezaevine sevki sırasında gazetecilere bağırarak şu açıklamayı yaptı: “Suçlular dışarıda, hesabımda param bile yok. “

Çete üyeliği ve kara para aklama suçlamasıyla gözaltına alınan ve tutuklandıktan sonra Marmara Cezaevi’ne gönderilen Bahar Candan ve Nihal Candan, bir anda ülkenin gündemi oldu.

Sosyal medya fenomenleri Bahar Candan ve Nihal Candan ile Hacı İsrafil S. isimli kişi, savcılıktaki sorgu sürecinin ardından tutuklama talebiyle hakimliğe sevk edildi.

Mahkemedeki işlemlerin ardından Bahar Candan ve Nihal Candan’ın tutuklanmasına karar verildi.

İstanbul’da “Suç örgütüne üye olmak ve suç sonucu malvarlığını aklamak” suçlamasıyla gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan kardeşler ile beraberindeki şüpheli Hacı İsrafil S., Küçükçekmece’ye getirildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyede.

Candan kardeşlerin savcılıktaki ifadeleri tamamlandı. Savcılıktaki duruşmaları tamamlanan şüpheliler, tutuklanma talebiyle hakimliğe sevk edildi.

Bahar Candan ve kardeşi Nihal Candan hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

Kardeşi Nihal Candan’la birlikte tutuklanan Bahar Candan, cezaevine sevki sırasında gazetecilere bağırarak, “Suçlular dışarıda, hesabımda param bile yok” şeklinde bir açıklama yaptı.

İşte o açıklama…

derikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu